Srbi zaigrali "moravac" na jednoj od najlepših plaža na svetu: Ne zovu nas džabe nebeskim narodom (VIDEO)
Srbi zaigrali "moravac" na jednoj od najlepših plaža u Tunisu, Foto: RINA/Ustupljene fotografije

živeće ovaj narod

Srbi zaigrali "moravac" na jednoj od najlepših plaža na svetu: Ne zovu nas džabe nebeskim narodom (VIDEO)

Srbi koji borave u ovom popularnom tuniškom letovalištu ističu da su oduševljeni mestoM

Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Letnja sezona je već počela, a brojne inostrane plaže već se pune srpskim turistima. Naši ljudi ipak svuda gde odu ostave neki svoj trag, pa tako i ovog juna u Tunisu.

Srpski turisti još jednom su pokazali da dobro raspoloženje i tradiciju nose sa sobom gde god da krenu. Na plaži u poznatom letovalištu Port el Kantui iznenada su se začuli taktovi kola, a naši turisti nisu dugo čekali – za svega nekoliko trenutaka okupili su se i zaigrali. Kako kažu, sve se desilo potpuno spontano.

– Ništa nismo planirali. Pustili su nam kolo, nismo ni znali da će se to desiti. Na brzinu smo se skupili i zaigrali, bilo je prelepo. Svi su gledali, snimali, a atmosfera je bila fantastična – rekli su za RINU srpski turisti koji trenutno letuju u Tunisu.

Srbi koji borave u ovom popularnom tuniškom letovalištu ističu da su oduševljeni mestom, atmosferom, ljubaznošću domaćina i energijom koja ih je, kako kažu, odmah osvojila.

Bonus video:

00:40

Vučić u Kini: Roboti igrali srpsko kolo Moravac


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.